• Youtube channel
  • Facebook Group

Відкриття INIZIO!!!

Любі друзі, ми раді презентувати вам новий салон елітних меблів, освітлення та домашнього декору INIZIO! На честь відкриття, ми підготовили особливу пропозицію для наших клієнтів: протягом усього місяцю з моменту відкриття, на усі позиції з експозиції діє знижка 40%! На усі позиції на замовлення - 20%!

Салон елітних меблів INIZIO

Любі друзі, ми раді презентувати вам новий салон елітних меблів, освітлення та домашнього декору INIZIO! Сучасний інтер’єр салону представить актуальні рішення в оформленні стін та зонуванні простору. Експозиція салону включає в себе класичні, арт-деко та модернові меблі для їдальні, спальні, вітальні, кухні, дитячої кімнати, а також освітлення, килимові покриття, картини, посуд, домашній декор та текстиль від відомих виробників з Італії, Іспанії, Португалії.

Співпрацюя з більш, ніж 1000 фабрик-виробників ми можемо запропонувати великий вибір елементів меблів у різних цінових сегментах.

На честь відкриття, ми підготовили особливу пропозицію для наших клієнтів: протягом усього місяцю з моменту відкриття, на усі позиції з експозиції діє знижка 40%! На усі позиції на замовлення – 20%!