• Youtube channel
  • Facebook Group

Тенденції у меблях та інтер’єрі 2015-2015

Як і в світі одягу, меблі та дизайн інтер'єру мають свої тенденції. Виставка європейських меблів та освітлення ISaloni, яка проводиться щорічно у Мілані, є головним меблевим "подіумом" та принесла нам нові віяння у меблях та інтер'єрі. Одразу хотілося б відзначити, що у сучасному дизайні однакове значення надається як візуальному образу, так і ергономіці та практичності.

drivein

Як і в світі одягу, меблі та дизайн інтер’єру мають свої тенденції. Виставка європейських меблів та освітлення ISaloni, яка проводиться щорічно у Мілані, є головним меблевим “подіумом” та принесла нам нові віяння у меблях та інтер’єрі. Одразу хотілося б відзначити, що у сучасному дизайні однакове значення надається як візуальному образу, так і ергономіці та практичності.

1. Матеріали.

Основним матеріалом незмінно залишається дерево. Тільки з нинішнього року його перестали ховати під різноманітними видами покриттів. Зараз у моді природність: грубі, необробленні поверхні з дуба, клена, модрини та ясеню з яскраво вираженними текстурами, ніжні й м’які зрізи вільхи, горіха, тополі, акації. Споміж покриттів використовують прозорі лаки або віски. З використанням таких матеріалів інтер’єр стає теплим і затишним.

У поєднанні з натуральною деревиною, дизайнери пропонують використовувати переважно пастельні тони, щоб уникнути перенасичення. Але поодинокі яскраві акценти ніхто не відміняв!

Добрим компаньоном фактурному дереву стане шкіра. Завдяки своїй практичності й, у той же час, стильності, вона не поступається деревині за популярністю у 2015-2016 роках. однією з тенденцій виставки у Мілані 2015 стало поєднання гланцевих та матових поверхонь.

Volpi Arredamenti Contemporarycapital collection

longhi sofalonghi

Нововведенням стала риб’яча шкіра. Тривкий зносостійкий матеріал, що не мнеться, добре піддається фарбуванню та має виразну текстуру.

Мебель в коже рыбыПлафон в рыбьей коже

Комод в рыбьей кожеРыбья кожа в мебели

Також свою нішу завойовують меблі та освітлення з оргскла та полімерних матеріалів. Їх вдало компонують разом з класичними інтер’єрами.

2. Форми.

Якщо у матеріалах мода дала нам свободу дій, то із формами усе однозначно: геометричні рішення, чіткість й простота ліній, мінімалізм у деталях.

Тонкий смак господаря дому виражається у лаконічності інтер’єру. Стримані риси можуть буду пом’якшені окремими деталями, але лише за умови оригінального дизайну. Популярності набули дивани із зовнішніми швами, крісла на трьох ніжках, стільці на основі з металичних прутів. Збільшилась увага до 3D фасадів, що створюють неповторний ефект та оживлюжють предмети інтер’єру.

3D фасадДиван с внешними швами и кресло на трех ножках

Меблі для кухні у 2015-2016 роках прийнято робити витонченими та легкими. Фасади у суворих лініях, тонкі стільниці із різноманітних матеріалів, контурна підсвітка, стримана, аскетична техніка. Але зовнішній мінімалізм оманлив. Внутрішне оснащення кухні дивує. Численні функціональні потайні шухляді, механізми, полички, лотки для посуду, відсіки для міні-саду з індивідуальною підсвіткою, місткі шафи для зберігання баночок назавжди залишили позаду питання про незручність та нагромадження кухонного простору.

Кухня в современном стилеКухня в стиле модерн

Итальянская кухня в современном стиле

3. Кольорова палітра інтер’єру.

Кольорова палітра 2015-2016 років доволі різноманітна. У моді пастельні тони бежевого, коричневого, сірого. Не меньш модним у цьому сезоні виявився фіолетовий, бірюзовий, помаранчевий, зелений, бордовий та всі їх відтінки.

Насичені тони використовуються як акценти в інтер’єрі, щоб підкреслити ніжність та затишок пастельних відтінків.

1385220016_shutterstock_142024078Белый интерьер с яркими акцентами

saint_babila_sofa_montenapoleonesiint

Не втрачає актуальність й білий колір. Він як не можна краще відповідає концепції простоти й легкості, якою перейнялися усі інтер’єри у цьому році. І нехає вас не бентежить непрактичніть цього коліру у повсякденному використанні. Сучасні технології удосконалили звичні нам матеріали, як тканини й шкіри, вологовідталкуючими просоченнями, розчинами для захисту від пилі та бруду. Такі матеріали будуть довгий час тішити вас й не завдадуть зайвих турбот по догляду.

Бомонд сфери дизайну сходяться на думці, що білосніжні меблі чудово поєднуються з блакитним, бірюзовим, золотисто-бежевим, сірим та помаранчевими кольорами.

4. Освітлення.

Оскільни Міланська виставка 2015 була присвячена темі освітлення, дизайнери фабрик-виробників виклались на усі 150% у своїй оригінальності й новаторстві.

Стилістика освітлення, як і меблів, має сучасний характер. Форми усе більше тяжіють до геометричних, лінії витримані у суворості й лаконічності. Нічого зайвого. У виборі матеріалів дизайнери не стримували себе. Поєднання металу, плексигласу, пір’їв, шляхетних пород каміння, шкіри та природних матеріалів вражало уяву.

prodotti-86818-rel2521df1010284d129ecf4fc6180799d6Slamp-crazy-diamond-2

ZoI_8ChiP1gЛюстры в современном стиле