• Youtube channel
  • Facebook Group

ALF da Fre

Експозиція шоуруму меблів та освітлення INIZIO поповнилась спальним гарнітуром від фабрики Alf da Fre. Дуже багатограння, гнучка й розвиваючася фабрика. У її асортименті присутні сучасні колекції денної й нічної зони, колекції гардеробних систем й шаф, м'яких меблів, аксесуарів й навіть кухонь! Та це ще не все. Під брендом ALF Italia випускається класична й арт-деко колекціі.

alf_bed_allen

Експозиція шоуруму меблів та освітлення INIZIO поповнилась спальним гарнітуром від фабрики Alf da Fre. Дуже багатограння, гнучка й розвиваючася фабрика. У її асортименті присутні сучасні колекції денної й нічної зони, колекції гардеробних систем й шаф, м’яких меблів, аксесуарів й навіть кухонь! Та це ще не все. Під брендом ALF Italia випускається класична й арт-деко колекціі.

 

L();alf_dining_room_monacoL();alfbedroom_minervaL();alf_composition_day2L();alf_bed_oregon

 
У асортименті фабрики представлені всілякий вибір ліжок й приліжкових груп, як тум, комодів, туалетних столиків, полиць и т.і. Зараз у салоні присутнє ліжко Allen з підйомним механізмом та приліжкова група Hobby. Ви особисто можете впевнитись у їх практичності, легкості й стилі.

 
IMG_1416-compressor

 
Але необхідно згадати усі можливості фабрики.
Настрій та індивідуальність композиціям надають сучасні, актуальні опорядкування й кольори: матові й глянцеві лакування, шпони, меламіни, покриття, що імітують бетон, шкіру, текстуру дерева, скло, залізо… Їх надзвичайно багато, як ні у якої іншої фабрики!

Також хотілося відзначити, що фабрика дуже гнучка та завжди йде назустріч побажань клієнтів у реалізації нестандартних решень. Колектив INIZIO з великим задоволенням рекомендує фабрику ALF усім своїм клієнтам й дизайнерам!